Dodacie podmienky

Dodávky predmetu plnenia (objednaného tovaru) budú podľa dostupnosti produktov a prevádzkových možností predávajúceho realizovane, v čo najkratšom termíne, zvyčajne do 1-5 pracovných dní od záväzného potvrdenia objednávky, vo výnimočných prípadoch môže byť dodacia lehota dlhšia, po dohovore s kupujúcim. Miesto odberu je stanovené na základe objednávky kupujúceho. Za splnenie dodávky sa považuje dodanie predmetu plnenia na uvedené miesto. Súčasťou dodávky nie je inštalácia predmetu plnenia. Dopravu na adresu určenia zaisťuje predávajúci podľa pokynov kupujúceho v objednávke. Ak tovar nemá vlastný záručný list, ako záručný list slúži daňový doklad – faktúra, ktorá je doručovaná priamo so zásielkou.

Tovar môže byť dodaný aj v rámci Českej republiky a to buď klasickou poštovou dobierkou alebo našim zmluvným prepravným partnerom – GLS Slovakia

  • Osobný odber
    Osobný odber je možné uskutočniť po potvrdení objednávky (zákazníkovi príde na email zmena statusu objednávky na POTVRDENÁ) na adrese prevádzky, ktorá je uvedená v sekcii KONTAKT . Pri osobnom odbere je možné zaplatiť za tovar iba v hotovosti. Použitie platobnej karty nie je možné. Za osobný odber nie sú účtované žiadne príplatky. Pre rýchle a bezproblémové vybavenie osobného odberu je vhodné, ak zákazník uvedie v poznámke (pri potvrdzovaní objednávky) aj predpokladaný dátum a čas odberu, alebo si dohodne dátum a čas odberu telefonicky na t.č.:0907 709 153
  • Doprava prepravnou spoločnosťou
    Tovar vám bude doručený najneskôr do 1-2 pracovných dní od odoslania tovaru na adresu uvedenú v objednávke. Tovar môžete zaplatiť dobierkou pri prevzatí tovaru, alebo vopred bezhotovostným prevodom na náš účet vedený v Slovenskej Sporiteľni 212473707/0900. Po zaslaní potvrdenia o vykonanej transakcii vám okamžite zašleme objednaný tovar. Dodanie je zabezpečené kuriérskou firmou GLS Slovakia.

Reklamácia prípadného poškodenia počas prepravy:
Zákazník musí prekontrolovať obal zásielky a prevziať ju len, ak nie je poškodená. Ak je zásielka poškodená alebo neúplná, je nutné spísať s osobou ktorá zásielku doručila protokol o škode, alebo zásielku neprebrať. Pokiaľ je to možné, prekontrolujte na mieste aj tovar v obale. Ak je tovar mechanicky poškodený v neporušenom obale, je potrebné túto skutočnosť nahlásiť ihneď po prevzatí zásielky. Neskoršie reklamácie takéhoto charakteru nebudú akceptované s ohľadom na reklamačné podmienky prepravcu.

Navigácia
Close

Môj Košík

Close

Wishlist

Naposledy zobrazené

Close

Radi vás tu vidíme!

Heslo vám bude odoslané na vašu e-mailovú adresu.

Vaše osobné údaje budú použité podľa pravidlá ochrany súkromia.

Máte už účet ?

Close

Close

Kategórie